Про нас


Ми надаємо якісний догляд за людьми похилого віку і всіма, хто потребує супроводу, турботи та опіки!

Ми націлені оточувати турботою кожного гостя нашого пансіонату з урахуванням індивідуальних потреб. У нашому реабілітаційному центрі забезпечений цілодобовий нагляд, в тому числі доглядові процедури, допомога лежачим пацієнтам.

Приймаємо на:

 • Постійне проживання
 • Короткострокове перебування
 • Перебування на час реабілітації

Важливі особливості


Враховуємо індивідуальні потреби

Тихе спокійне місце

Пансіонати знаходять за межами гамірних місць, або в приватних секторах, що забезпечує свіже повітря і спокійний відпочинок для ваших близьких.

Медичний нагляд 24/7

Досвідчений персонал, що забезпечує медичний супровід. Ваші близькі завжди знаходяться під наглядом.

Трансфер до пансіонату

Трансфер з дому, або з будь-якого зручного для вас місця до самого пансіонату. Комфортні транспортні засоби, адаптовані для людей з обмеженими можливостями.

Цікаве дозвілля

Проведення ігор, бібліотека, телевізійні передачі та фільми, арт-терапія, регулярні прогулянки на свіжому повітрі.

Побачте все на власні очі у гостьовому візиті!

Пансіонат “100-ліття” – це місце відпочинку, відновлення, нових знайомств та яскравих вражень. Нам вдалося поєднати такі переваги, як догляд лікарняного рівня, готельні умови проживання, корпуси у спокійних мальовничих куточках України, організація колективного дозвілля в найкращих традиціях!

Ми відкриті для всіх, запишіться на гостьовий візит і наш персонал покаже, як ми живемо.

Умови перебування


Комфортабельне проживання з усіма зручностями

 1. Можливість обрати кімнату на 1, 2, 3 чи 4 місця;

 2. Цілодобова медична допомога

 3. Кваліфікований догляд за лежачими хворими, профілактика пролежнів у важкохворих, спеціально обладнані місця

 4. Комплексна реабілітація після інсульту

 5. 4-разове збалансоване харчування ( за необхідності – враховуються особливості індивідуального харчування) Переглянути меню

 1. Побутова допомога, купання, стрижка, прання особистих речей

 2. Проведення медичних маніпуляцій, фізична реабілітація Розклад дня

 3. Психологічна та моральна допомога, домашня атмосфера, створення здорового психологічного клімату.

 4. Моніторинг стану здоров'я, заміри тиску та цукру, діагностика

 5. Камери відеонагляду

Як ми живемо


Організовуємо цікаве дозвілля

Оберіть найзручніший заклад


Ціни на перебування у 100-літті

У вартість перебування у нашому пансіонаті входить повний комплекс послуг з догляду та опіки. На деяких локаціях доступні додаткові послуги.

12 000

600

Комфорт

100-ліття Замарстинівська

вул. Замарстинівська, 112, м. Львів


 • Розміщення в просторій і комфортабельній кімнаті для проживання;
 • Цілодобовий нагляд
 • Збалансоване харчування з індивідуальним підходом
 • Організація дозвілля, проведення різних заходів, прогулянки
 • Моніторинг стану здоров’я пацієнта
 • Проведення медичних маніпуляцій
 • Фізична реабілітація
 • Діагностика
 • Духовна і психологічна підтримка
 • Система виклику персоналу

8 000

450

Оптимальний

100-ліття Раковець

с. Раковець


 • Розміщення в просторій і комфортабельній кімнаті для проживання;
 • Цілодобовий нагляд
 • Збалансоване харчування з індивідуальним підходом
 • Організація дозвілля, проведення різних заходів, прогулянки
 • Моніторинг стану здоров’я пацієнта
 • Проведення медичних маніпуляцій
 • Фізична реабілітація
 • Діагностика
 • Духовна і психологічна підтримка

Важливо знати


Найчастіші запитання

Відгуки


Враження про нас

Настя 13.03.2019
Огромное спасибо за вашу работу!!!

Здравствуйте, хочу поблагодарить персонал пансионата за работу. Оставляли у Вас свою Маму на новогодние праздники, чтобы спокойно съездить в отпуск . Она очень переживала сможет ли адаптироваться у Вас, но все прошло отлично. Теперь у нас есть место где мы можем спокойно оставлять Маму.

Олег 10.05.2019
Спасибо за хороший сервис

Я очень благодарен за высокий уровень услуг предоставляемых в этом пансионате. Прекрасные условия, соблюдение гигиены, высокий профессионализм сотрудников, вкусная еда, прекрасное отношение к пожилым людям, доступность и прозрачность услуг.

Владимир 13.03.2019
Супер!

Хочеться висловити слова подяки керівництву та персоналу 100ліття за їх нелегку працю. Ми об’їздили багато пансіонатів такого типу поки зупинили свій вибір на цьому пансіонаті. Моя мама, їй 87 років, з хворобою Паркінсона знаходиться тут вже 3 місяці. Дуже задоволені всім, можемо спокійно спати, знаючи, що вона в надійних руках, під постійним наглядом професіоналів. Можна написати ще дуже багато хороших слів … Дуже дякуємо, що взяли на себе таку відповідальну місію.

Мирослава 31.10.2019
Дуже дякую усім працівникам " Століття " за їхні добрі серця!

Я дуже вдячна персоналу “Століття” за професіоналізм, турботливе ставлення до пацієнтів та теплий, з розумінням,  підхід до кожного конкретного випадку, що відбувається у процесі лікування. У цьому я мала змогу переконатись на випадку лікування у реабілітаційному центрі моєї мами. Завдяки якісному догляду персоналу моя мама , після дуже важкого перелому, вже стає повна сил та готовності до подальшої реабілітації.
Умови дійсно є комфортним для перебування, саме такими про які  згадується на сайті центру.

Родина Хармацьких 24.02.2020

Дякуємо пансионату “100 Ліття” за їхню нелегку працю.Нашу 90- літню бабусю, після операції на шийці бедра ,там поставили на ноги і вона навіть почала ходити.Там працюють дуже добрі і відзивчиві люди,які з розумінням відносяться до хворих людей.

Світлана 25.02.2020
Дякую вам за вашу нелегку і корисну працю!

Хочу поділитись враженнями про пансіонат 100 ліття.Так склалось життя що ми їздим на заробітки і коли постало питання де має бути батько ,ми почали шукати пансіонати.Я дочка була в багатьох ,але коли ми приїхали в цей,то зразу зрозуміли що тільки 100 ліття.Тато попав лежачий,я недавала ради з пролежнями,а зараз він сидить,сам їсть,догляд чудовий,кімнати чистенькі,в кожній телевізор і холодильник,нові меблі.Персонал дуже добрий,відповідальний,керівництво привітне,ми завжди є на звязку.Я завжди спокійна  за батька!

Надія 26.02.2020

Доброго дня , мене звати Надія . Моя 91 річна бабуся є пацієнтом пансіонату 100ліття . Хочу відзначити , що персонал цього закладу сумлінно виконує свої обов’язки . Умови проживання хороші . Пацієнти завжди під опікою лікарів і завжди доглянуті.

Олена 26.02.2020
Дякую!!!

Шановні працівники пансіонату “Століття”!!!Дуже вдячна вам за таку важку ,але дуже важливу працю.За вашу допомогу та моральну підтримку.За те,що прийшли мені та моєму татові на допомогу в складну хвилину.Успіхів вам,процвітання та вдячності за вашу турботу та опіку.

Іван 20.02.2020

Висловлюю подяку персоналу Пансіонату для літніх людей “100ліття”. Так склалась життєва ситуація, що ми вимушені були передати мого тестя-Тарасова Миколу Федоровича, 1931 року народженя, під догляд персоналу Пансіонату. 13 лютого 2020 року він впав та зламав кульшовий суглоб. Утримання вдома було ускладнене. У пансіонаті одразу погодились прийняти та доглядати. Зустріли о 18.10. Зразу доставили до палати. Уклали договір на утримання. Повдомили про умови утримання, провели по палатам. Багатофункційні ліжка, санвузол для людей з обмеженими можливостями, душова. В палатах камери відеоспостереження. Вхідні двері зачинені і відчиняються виключно черговим. Для відвідувачів обов’язково є бахіли. Чиста постільна білизна, приймання їжі в палаті на спеціальному столику, або  годування доглядальницею. Повноцінні порції перших та других страв.В раціоні картопля, каші, м’ясо…….Гоління, ранковий туалет(умивання)-обов’язкові. Купання(миття) по мірі необхідності.
Дякую персоналу-доглядальницям-Олзі та Наталії, медперсоналу
Василю Ігоровичу та Мар’яну

Довірте турботу про близьких професіоналам.