Про нас


Дожити до ста років? Чому б ні, якщо будуть створені умови для комфортного життя!

Пансіонат «100-ліття» – це приватний заклад, де ваші близькі, чи то похилого віку, чи люди з ускладненнями здоров’я, будуть оточені увагою, теплом і турботою.

Ми дотримуємося думки, що жодна людина не повинна переживати наодинці важкі життєві ситуації, викликані погіршенням здоров’я.

Важливі особливості


Що ми пропонуємо

Облаштовані за всіма правилами реабілітаційні центри – показник високоорганізованого соціуму, де піклуються про людей як старшого покоління, так і людей з проблемами здоров’я.

Пансіонат «100-ліття» – це турбота в радість, активне і наповнене життя, яке ви можете подарувати своїм близьким людям. Двері пансіонату відкриті для людей на тривалий час і короткочасне проживання.

Умови перебування – комфортні, часто значно кращі, ніж у лікарнях.

 • Розміщення в просторій і комфортабельній кімнаті для
  проживання;
 • Цілодобовий нагляд
 • Збалансоване харчування з індивідуальним підходом
 • Організація дозвілля, проведення різних заходів, прогулянки
 • Спеціально обладнані місця для людей з особливими потребами
 • Зручні ліжка, протипролежневі матраси
 • Спеціалізовані ліжка
 • Моніторинг стану здоров’я пацієнта
 • Проведення медичних маніпуляцій
 • Фізична реабілітація
 • Діагностика
 • Духовна і психологічна підтримка
Більше про умови перебування

Працівники


Наша команда

Директор Гураль Андрій Олегович

Асистент реабілітолога, медичний санітар Музика Мар'ян Ростиславович

Молодший медичний працівник, що виконує допоміжні функції в медичній практиці.

Менеджер Романик Василь Ігорович

Медичний санітар Павленко Олег Олександрович

Молодший медичний працівник, що виконує допоміжні функції в медичній практиці.

Доглядальниця Гриськів Наталія Борисівна

Передбачає догляд за хворою людиною, інвалідом, престарілим, що втратив можливість до самообслуговування.

Доглядальниця Турик Надія Андріївна

Передбачає догляд за хворою людиною, інвалідом, престарілим, що втратив можливість до самообслуговування.

Менеджер Кузьмінов Олександр Валерійович

Як ми живемо


Організовуємо цікаве дозвілля

Важливо знати


Найчастіші запитання

Поширені запитання!

Відгуки


Враження про нас

Анастасія Володимирівна 26.08.2019
Дякую вам!!

Доброго дня, хочу подякувати персоналу пансіонату за работу. Залишали у Вас свою маму на новорічні свята, щоб з’їздити у відпустку. Вона дуже переживала, чи зможе адаптуватися у Вас, але все пройшло чудово. Тепер у нас є місце, де залишати маму при потребі.

Віталій Григорійович 13.03.2018
Дякую

Ніколи не думав, що в Україні може бути такий сервіс… Не переживаю за батьків бо знаю, що вони в надійних руках. Так як я живу за кордоном, дуже добре, що є можливість вийти на скайп і поговорити з рідними.

Оля 21.10.2019
Ми дуже задоволені

Дідусь перебуває у вас вже декілька місяців, і ми дуже раді, що натрапили на цей пансіонат. Йому там супер комфортно, годують добре, є компанія, часто гуляють… Дякую вам за те, що робите старість трохи легшою!!

Мирослава 24.02.2020
З повагою!

Я дуже вдячна персоналу “100-ліття” за професіоналізм, турботливе ставлення до пацієнтів та теплий, з розумінням,  підхід до кожного конкретного випадку, що відбувається у процесі лікування. У цьому я мала змогу переконатись на випадку лікування у реабілітаційному центрі моєї мами. Завдяки якісному догляду персоналу моя мама, після дуже важкого перелому, вже стає, повна сил та готовності до подальшої реабілітації.
Умови дійсно є комфортним для перебування, саме такими про які  згадується на сайті центру.
Дуже дякую усім працівникам ” 100-ліття ” за їх добрі серця!

Родина Хармацьких 17.01.2020
Дякуємо вам!

Дякуємо пансіонату “100-ліття” за їхню нелегку працю. Нашу 90- річну бабусю, після операції на шийці бедра,там поставили на ноги і вона навіть почала ходити. Там працюють дуже добрі люди,які з розумінням відносяться до хворих людей.

Світлана 28.10.2019
Дуже вдячна за вашу нелегку працю!!!

Хочу поділитись враженнями про пансіонат 100-ліття. Так склалося життя, що ми їздим на заробітки і коли постало питання, де має бути батько, ми почали шукати пансіонати. Я, дочка, була в багатьох, але коли ми приїхали в цей, то відразу зрозуміли, що тільки 100-ліття. Тато попав лежачий, я недавала ради з пролежнями, а зараз він сидить, сам їсть, догляд чудовий, кімнати чистенькі, в кожній телевізор і холодильник, нові меблі. Персонал дуже добрий,відповідальний,керівництво привітне, ми завжди є на зв’язку. Я завжди спокійна  за батька! Дякую вам за вашу нелегку і корисну працю!

Надія 07.06.2019

Доброго дня, мене звати Надія. Одна моя знайома 91 річна бабуся є пацієнтом пансіонату 100-ліття . Хочу відзначити, що персонал цього закладу сумлінно виконує свої обов’язки. Умови проживання хороші. Пацієнти завжди під опікою лікарів і завжди доглянуті.

Олена Величко 26.02.2020

Шановні працівники пансіонату “100-ліття”!!! Дуже вдячна вам за таку важку, але дуже важливу працю. За вашу допомогу та моральну підтримку. За те, що прийшли мені та моєму татові на допомогу в складну хвилину. Успіхів вам, процвітання та вдячності за турботу та опіку.

Ігор 03.12.2019
Висловлюю подяку персоналу

Висловлюю подяку персоналу Пансіонату для літніх людей “100-ліття”. Так склалась життєва ситуація, що ми вимушені були передати мого тестя-Тарасова Миколу Федоровича, 1931 року народженя, під догляд персоналу Пансіонату. 13 лютого 2020 року він впав та зламав кульшовий суглоб. Утримання вдома було ускладнене. У пансіонаті одразу погодились прийняти та доглядати. Зустріли о 18.10. Зразу доставили до палати. Уклали договір на утримання. Повдомили про умови утримання, провели по палатам. Багатофункційні ліжка, санвузол для людей з обмеженими можливостями, душова. В палатах камери відеоспостереження. Вхідні двері зачинені і відчиняються виключно черговим. Для відвідувачів обов’язково є бахіли. Чиста постільна білизна, приймання їжі в палаті на спеціальному столику, або  годування доглядальницею. Повноцінні порції перших та других страв. В раціоні картопля, каші, м’ясо, овочі. Гоління, ранковий туалет(умивання)-обов’язкові.
Дякую персоналу-доглядальницям-Олзі та Наталії, медперсоналу
Василю Ігоровичу та Мар’яну.