Спеціальний підхід до кожного


Кому ми потрібні?

Ми приймаємо літніх людей на період короткочасного перебування, тривалого перебування, а також ми запрошуємо тих, кому необхідний кваліфікований реабілітаційний догляд після хворіб (інсультів, інфарктів, переломів).

Допомагаємо при хворобах

Ми дбаємо про людей із захворюваннями: хронічна серцева недостатність, цукрових діабет, посттравматичні стани, онкохворі, постінсультний-інфарктний стан, хвороби Паркінсона і Альцгеймера та інші.

Умови вступу


Що потрібно для перебування

  1. Особисті речі

    Майбутній пацієнт будинку престарілих повинен мати особисті речі, одяг (для прогулянок, домашній), взуття, кілька комплектів нижньої білизни.

  2. Необхідні докумети

    При надходженні необхідно надання пакету документів: паспорт (оригінал і копія), медична карта пацієнта, паспорт (оригінал і копія) родича (для оформлення договору).

  1. Необхідні аналізи

    Надання результатів аналізів (загальний аналіз крові, аналіз на інфекційні захворювання, відмітка про проходження флюрографії).

Детальніше

Умови перебування


Що ми надаємо

Комфортні умови

У приватному пансіонаті 100-ліття створені всі умови для комфортного проживання людей похилого віку та тяжкохворих пацієнтів: кімнати на 1-3 чоловік з необхідними меблями; зручні ліжка, дивани, крісла; обладнані душові, ванні кімнати, санвузли.

Смачне харчування

Харчування збалансоване – апетитні сніданки, ситні обіди і легкі вечері. У раціоні обов’язково присутні свіжі фрукти, овочі, м’ясо і риба, молочні продукти.

Переглянути меню

Приємне дозвілля та прогулянки

Є місце для прогулянок і спілкування на свіжому повітрі. Організоване дозвілля для літніх людей з урахуванням їх інтересів. Обстановка в пансіонаті 100-ліття домашня, затишна і приваблива.
Розклад дня

Довірте турботу про близьких професіоналам.